MÖBLER / Bord / Lampbord 14003570

nr 1400 3570

Lampbord

1960-tal, Teak /metallben. Bredd: 61, djup: 41 cm, höjd: 45 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 maj 2021
kl 20:32:13